پیام فرستادن
Shanghai Lorechem Company Limited
محصولات
اخبار
Home > اخبار >
اخبار شرکت در مورد مزایا و معایب لاستیک های مختلف
مناسبت ها
Contacts
Contacts: Ms. Angie Yang
Fax: 86-021-50323865
Contact Now
Mail Us

مزایا و معایب لاستیک های مختلف

2024-04-11
Latest company news about مزایا و معایب لاستیک های مختلف

مزایا و معایب لاستیک های مختلف

 

لاستیک طبیعی

آخرین اخبار شرکت مزایا و معایب لاستیک های مختلف  0

 

مزایا: لاستیک طبیعی (پولییسوپرن، NR) دارای مقاومت بسیار عالی در برابر فرسایش، مقاومت کشش و انعطاف پذیری است.لاستیک طبیعی به طور کلی در برابر مواد شیمیایی مقاوم است، الکل ها، کتون ها و آلدهید ها.

 

معایب: لاستیک طبیعی (پولییسوپرن، NR) برای کاربردهایی که شامل قرار گرفتن در معرض فضای باز (ازن، پیری حرارتی و خواص آنتی اکسیدان) است مناسب نیست.لاستیک طبیعی در برابر مواد شیمیایی خوردنی بسیار مقاوم است، مشتقات نفتی، چربی ها و حلال های غیر قطبی.

 

لاستیک epdm

 

آخرین اخبار شرکت مزایا و معایب لاستیک های مختلف  1

 

مزایا: استاتومرهای EPDM (مونومر های اتیلن آلیلن دیئن) می توانند برای مقاومت در برابر اوزون، اکسیژن و تخریب حرارتی استفاده شوند و اغلب برای کاربردهای بیرونی توصیه می شوند.مي تونه مقاومت خوبي نسبت به آب داشته باشهلاستیک Epdm انعطاف پذیری خوبی در دمای پایین دارد و می تواند با گوگرد و پروکسید ولکان شود.

معایب: EPDM (مونومر اتیلن آلیلن دیئن) برای کاربردهایی که نیاز به مقاومت در برابر روغن، بنزین و هیدروکربن دارند توصیه نمی شود.عملکرد فشرده سازی لاستیک Epdm خوب نیست، با بافت و چسبندگی فلزی خوب نیست

 

فلوئور لاستیک (FKM)

آخرین اخبار شرکت مزایا و معایب لاستیک های مختلف  2

 

مزایا: لاستیک فلور (FKM) یک لاستومر ویژه است که در برابر گرما شدید، روغن، بنزین، روغن هیدرولیک و محلول های هیدروکربن مقاوم است.و مقاومتی خوب نسبت به گاز و بخار دارد.

معایب: لاستیک فلورین به طور کلی در برابر محلول های حاوی اکسیژن مقاوم نیست و عملکرد مقاومت در برابر ترک نسبتاً ضعیف است. مقاومت در برابر دمای پایین خوب نیست.به طور کلی فقط به حدود -25 درجه، قیمتش خیلی گرونه

 

لاستیک نیتریل بوتادین (NBR)

آخرین اخبار شرکت مزایا و معایب لاستیک های مختلف  3

 

مزایا: برای محصولاتی که نیاز به مقاومت در برابر روغن دارند، نیتریل (بوتادیئن آکریلونیتریل، بونان، NBR) پلیمر مورد نظر است.مایعات هیدرولیکی و حلال های هیدروکربنی مبتنی بر نفتعلاوه بر این، مقاومت خوبی نسبت به قلیات و اسید ها را فراهم می کند. لاستیک نیتریل می تواند به طیف گسترده ای از دما سازگار شود.

معایب: NBR (butadiene acrylonitrile، BUNAN، NBR) برای کاربردهایی که در معرض اوزون، آب و هوا، گرما و نور خورشید قرار دارند، توصیه نمی شود.مقاومت کمتری نسبت به حلال های قطبی مانند استرها دارد.، کتون ها، محلول های کلر یا نیتروکربن.